Хотите проиобрести sevastopol.com.ua? Пишите — interlimited@gmail.com
"Нефтяник-Укрнефть": тревожная стабильность. Первая лига

Охтирський клуб з недавніх пір вже не робить погоди в першій лізі. Хоча ще кілька років тому вважався доволі міцним колективом.

Здавалося, ніщо так швидко не може змінитися в житті команди, але результати красномовно свідчать про падіння...

Перші матчі двадцять першого чемпіонату охтирська команда розпочала з чотирьох перемог поспіль, що стало певною сенсацією. Пам’ятаючи минулорічні невдачі, такий успіх не залишився непоміченим.

Як працював з футболістами головний тренер Сергій Мізін в літню перерву, залишалося загадкою. Вболівальники вже потирали руки, передбачаючи відродження рідної команди, і навіть її невдача в грі з лідером першої ліги запорізьким «Металургом» не поколихнула їхньої віри.

Основні невдачі розпочалися, хоч як це дивно, після впевненої перемоги над ФК «Севастополь». При цьому підопічні Мізіна показали найкращу гру за змістом, напевне, з початку його роботи головним тренером. Надалі ж команда лише розчаровувала.

В наступних тринадцяти матчах охтирці набрали лише тринадцять очок. До речі, чотири з них - уже без Мізіна, який залишив команду після поразки в Києві від «Динамо-2». Хоча відставка могла відбутися й раніше, але після ганебної розгромної домашньої поразки від «Ниви» 0:4 жодних оргвисновків зроблено не було.

На останні дві гри перед зимовою перервою команду довірили Вадиму Колеснику, який вже не вперше призначається виконуючим обов’язки головного тренера. Йому за короткий період, звичайно, не вдалося виправити скрутне становище, але «Нафтовик» зміг здобути важливі очки і вийшов на 8-е місце. Малюнок гри не змінився, та, напевне, змінився в кращий бік мікроклімат у колективі.

В історії команди минули вже ті часи, коли вона мала стабільний склад упродовж двох-трьох років, лише в міжсезоння кілька гравців залишали чи приходили. Наразі кожні півроку приходять майже по десятеро нових футболістів. Про які позитивні результати в такій ситуації може йти мова?

Всі з нетерпінням прагнули дізнатися прізвище нового головного тренера. Серед кандидатів на вакантну посаду називали Дмитра Михайленка, Сергія Ковальця та навіть Сергія Шевченка, який успішно вже керував «Нафтовиком» кілька років тому. Але все одно головним кандидатом була людина з «Дніпра». Так і сталося. Євген Яровенко був призначений на початку грудня .

Яких змін зазнає «Нафтовик» з приходом нового наставника? Звичайно, в кожного тренера свій погляд на футбол, на модель гри, підбір гравців. Але можна бути впевненим, що вектор придбання футболістів навряд чи зміниться. Молоді гравці «Дніпра», «Кривбасу» і деякою мірою київського «Арсеналу» курсуватимуть пройденим маршрутом своїх попередників.

Український футбол

yandex_partner_id = 67128; yandex_site_bg_color = 'FFFFFF'; yandex_site_charset = 'utf-8'; yandex_ad_format = 'direct'; yandex_font_size = 1; yandex_direct_type = 'horizontal'; yandex_direct_limit = 3; yandex_direct_header_bg_color = 'FFFFFF'; yandex_direct_title_color = '335599'; yandex_direct_url_color = '666666'; yandex_direct_all_color = '335599'; yandex_direct_text_color = '000000'; yandex_direct_hover_color = '0066FF'; yandex_direct_favicon = true; document.write('');
Просмотров: 459
Предыдущие новости:
Часть Черноморского флота РФ перебазируется в Новороссийск
Шесть нарядов ГАИ гонялись за «шумахером» на Mercedesе (ВИДЕО)
Власти отчитались о реконструкции дороги Харьков - Симферополь - Алушта - Ялта
Апелляционный суд оставил в силе решение о запрете въезда Мешкова в Украину
В Севастополе 21-летний повар изнасиловал и зарезал 17-летнюю школьницу
Руслан ЗАБРАНСКИЙ: "Николаев" не вылетит!". Первая лига
Донецкая область остается крупнейшим газовым должником среди предприятий ТКЭ
Константин ПАРХОМЕНКО: "Рядом с Полтавцом, Опрей, Косыриным прогрессируешь быстрее". Первая лига
Запорожский "Металлург" встретился с болельщиками. Первая лига
На Днепропетровщине в ДТП заживо сгорели два водителя (ФОТО, ВИДЕО)
WT: 0.056342