Хотите проиобрести sevastopol.com.ua? Пишите — interlimited@gmail.com
"Буковину" и "Севастополь" рассудит экс-игрок "Буковины". Первая лига. 34 тур

Сергій Скирда з Харкова - головний арбітр матчу "Буковина" - "Севастополь". Народився Сергій 16 липня 1973 року.

Із 2004 року розпочав арбітраж аматорів регіональних змагань, у 2006 році - арбітраж другої ліги, із 2009 - першої ліги.

В цьому сезоні рефері обслуговував 12 поєдинків, в яких частіше перемагали господарі - 8 разів, на рахунку гостей 2 виграші, ще у двох зустрічах зафіксовано нічиї.

Арбітрові довелося показати 51 попередження, чотирьох гравців (всі - у складі гостей) вилучити та призначити 3 пенальті у ворота гостей, одне з яких господарі не реалізували - Олександр Лебединець ("Арсенал") не зміг переграти Ігоря Литовку ("Севастополь").

За участю чернівчан в поточній першості Сергій судив один матч: 30 вересня "Буковина" вдома переграла ФК "Одеса" з рахунком 1:0 (гол забив Вадим Мельник).

Хороші спогади про арбітра і у севастопольців, з якими він зустрічався двічі: 18 листопада "моряки" вдома здолали "Титан" 2:0, а 14 квітня на виїзді переграли білоцерківський "Арсенал" 1:0.

Цікаво, що Сергій Скирда свого часу грав у футбол на професійному рівні. Зокрема, він виступав у харківському "Металісті" та чернівецькій "Буковині" (2001 рік).

Допомагатимуть головному арбітру асистенти Ігор Куценко (Бровари, Київська область) та Павло Касанов (Вінниця). Останній був лайнсменом у двох поєдинках чернівчан: "Буковина" - "Енергетик" - 2:0 та "Динамо-2" - "Буковина" - 3:0.

Четвертий арбітр - Юрій Синишин з Івано-Франківська.

Інспектор ФФУ - Юрій Власенко з Києва. 

Пресс-служба ФСК "Буковина"

yandex_partner_id = 67128; yandex_site_bg_color = 'FFFFFF'; yandex_site_charset = 'utf-8'; yandex_ad_format = 'direct'; yandex_font_size = 1; yandex_direct_type = 'horizontal'; yandex_direct_limit = 3; yandex_direct_header_bg_color = 'FFFFFF'; yandex_direct_title_color = '335599'; yandex_direct_url_color = '666666'; yandex_direct_all_color = '335599'; yandex_direct_text_color = '000000'; yandex_direct_hover_color = '0066FF'; yandex_direct_favicon = true; document.write('');
Просмотров: 460
Предыдущие новости:
Коломойский даст «Буковине» $1 миллион за победу над «Севастополем»
Игорь КОЛОМОЙСКИЙ: "За ничью с "Севастополем" "Буковина" получит миллион долларов"
Элитная заявка "Севастополя". Первая лига. 33 тур
Кузнецов о голе «Металлургу»: вверху была рука, но гол засчитан
Первая лига. 33 тур. Превью
Разван РАЦ: "На Евро буду болеть за Украину. За кого же еще?"
Севастополь обыграл запорожский Металлург в битве за путевку в УПЛ
Виктор Швецов рассудит матч "Севастополя" и "Металлурга" из Запорожья. Первая лига
Молодежная сборная Украины отправилась в Австрию
Юрий ДЯЧУК-СТАВИЦКИЙ: «Мне оставалось лишь обратиться к Богу»
WT: 0.070048